SEO optimalizace webu

1. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, e-shopů a SEO optimalizací webu.

- zabýváme se tvorbou webu již déle jak 8 let, máme vyvinutý vlastní redakční sýstém, který je plně modulární s vlastní administrací a 100% servisem.
- optimalizajeme weby pro vyhledávače u naších klientů již 4 roky a máme zkušenosti s internetovým marketingem nejen v ČR, ale i zahraničí.

2. Optimalizujeme webové stránky na míru. Ke každému zákazníkovi přistupujem individuálně.
- SEO optimalizace webu pro vyhledávače je samozřejmostí každého úspěšného webu, který chcete mít dohledatelný na internetu a hlavně na předních pozicích.
- Cenovou kalkulaci můžeme vytvořit i formou SEO balíčku na 3, 6 nebo 12 měsíců a potom neplatíte nic za správu SEO optimalizace.
- Každý měsíc vytvoříme zdarma přehled výsledků, statistik a rozsahu práce včetně pozic klíčových slov ve vyhledávání.

3. Podpora 365 dní v roce, každý den je pro nás pracovní.
- Zajišťujeme všem našim klientům e-mail i telefonickou podporu a to v době od 7:00 do 19:00 hodin, včetně víkendu a svátku. Pokud máte nějaký problém, požadavek nebo dotaz, tak Vám odpovíme vždy do 12hodin.
- Urgentní požadavky jsme schopni zajistit již do několika hodin.

4. Zaměřujeme se na komplexní služby v oblasti internetového marketingu a SEO optimalizace.
- V naši nabídce se nachází SEO optimalizace webu pro vyhledávače, SEO analýzy, servis a audity, PPC reklama, budování zpětných odkazů, ruční registrace do katalogů, PR články, tvorba microsite, e-mail marketing, copywriting a SEO školení.

5. Navrhujeme optimální strategické řešení internetového marketingu podle finančních prostředků.
- Dokážeme optimalizovat i finanční náklady na internetovou reklamu. Máte nákladnou a málo účinnou PPC reklamu nebo drahé firemní zápisy v komerčních katalozích? Navrhneme pro Vás optimální strategii internetového marketingu, která ušetří finance na méně potřebných projektech.
- Základem strategie je profesionální SEO analýza webové stránky, kterou máme na vysoké úrovni a zajišťujeme našim klientum zdarma.

 

Optimalizace pro vyhledávače, zaměření na Ostravské firmy a okolí

Máme sídlo firmy z Ostravy a máme tedy výhodu pro ostravské firmy, kterým jsme blíže a to formou osobnícho přístupu. Optimalizace pro vyhledávače totiž je specifická práce, kde je třeba častěji komunikovat s klientem a mít důvěru.

SEO (Search Engine Optimalization) – tato zkratka v českém překladu znamená optimalizace pro vyhledávače. Jedná se o metody, kterými se vytváří a upravují webové stránky takovým způsobem, aby představovaly pro vyhledávače nejvhodnější výsledek a to na základě klíčových slov.

Optimalizace webové stránky je souhrn metod a postupů, které vedou k lepším výsledkům ve vyhledávání a vyšší návštěvnosti. Základem SEO je především kvalitní a unikátní obsah webové stránky, který je stále aktualizovaný. Obrovskou výhodou optimalizace pro vyhledávače je zdaleka nejpříznivější poměr výkon/cena, nevýhodou naopak poměrně dlouhá doba, než se výsledky projeví.

SEO bývá často zaměňováno se SEM, což je marketing ve vyhledávačích, který je placený a neovlivňuje výsledek v přirozeném vyhledávání. Optimalizace i marketing ve vyhledávačích je pro webové stránky důležitý a nelze ani jeden způsob kritizovat, protože vše má své výhody i nevýhody.