SEO optimalizace

Uvažujete o optimalizaci webové stránky (SEO) ? Organická návštěvnost je základ online byznysu, ale nejen to. Optimalizace je často opomíjená věc, na kterou většina firem zapomíná. Žijeme v době, kde vše je nabízeno online a samotné firmy se musí prezentovat na internetu, aby ostatní vůbec mohli zjistit, že firma existuje a jaké má kontaktní informace, co nabízí apod.

Už nejsou Zlaté stránky a podobné katalogy. Vše je online a proto je zde SEO, tedy technika optimalizace webových stránek pro vyhledávače, aby jste nejen existovali, ale byli více vidět.

SEO optimalizace webu

1. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, e-shopů a SEO optimalizací webu.

– optimalizujeme weby pro vyhledávače u naších klientů již přes 10 roků a máme zkušenosti s internetovým marketingem

2. Optimalizujeme webové stránky na míru. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně.

– SEO optimalizace webu pro vyhledávače je samozřejmostí každého úspěšného webu, který chcete mít dohledatelný na internetu a hlavně na předních pozicích.

– Cenovou kalkulaci můžeme vytvořit i formou SEO balíčku na 3, 6 nebo 12 měsíců a potom neplatíte nic za správu SEO optimalizace.

– Každý měsíc vytvoříme zdarma přehled výsledků, statistik a rozsahu práce včetně pozic klíčových slov ve vyhledávání.

3. Podpora 365 dní v roce, každý den je pro nás pracovní.

– Zajišťujeme všem našim klientům e-mail i telefonickou podporu a to v době od 7:00 do 19:00 hodin, včetně víkendu a svátku. Pokud máte nějaký problém, požadavek nebo dotaz, tak Vám odpovíme vždy do 12hodin.

– Urgentní požadavky jsme schopni zajistit již do několika hodin.

4. Zaměřujeme se na komplexní služby v oblasti internetového marketingu a SEO optimalizace.

– V naši nabídce se nachází SEO optimalizace webu pro vyhledávače, SEO analýzy, servis a audity, PPC reklama, budování zpětných odkazů, ruční registrace do katalogů, PR články, tvorba microsite, e-mail marketing, copywriting a SEO školení.

5. Navrhujeme optimální strategické řešení internetového marketingu podle finančních prostředků.

– Dokážeme optimalizovat i finanční náklady na internetovou reklamu. Máte nákladnou a málo účinnou PPC reklamu nebo drahé firemní zápisy v komerčních katalozích? Navrhneme pro Vás optimální strategii internetového marketingu, která ušetří finance na méně potřebných projektech.

– Základem strategie je profesionální SEO analýza webové stránky, kterou máme na vysoké úrovni a zajišťujeme našim klientum zdarma.

Optimalizace pro vyhledávače, zaměření na Ostravské firmy a okolí

Máme sídlo firmy z Ostravy a máme tedy výhodu pro ostravské firmy, kterým jsme blíže a to formou osobnícho přístupu. Optimalizace pro vyhledávače totiž je specifická práce, kde je třeba častěji komunikovat s klientem a mít důvěru.

SEO (Search Engine Optimalization) – tato zkratka v českém překladu znamená optimalizace pro vyhledávače. Jedná se o metody, kterými se vytváří a upravují webové stránky takovým způsobem, aby představovaly pro vyhledávače nejvhodnější výsledek a to na základě klíčových slov.

Optimalizace webové stránky je souhrn metod a postupů, které vedou k lepším výsledkům ve vyhledávání a vyšší návštěvnosti. Základem SEO je především kvalitní a unikátní obsah webové stránky, který je stále aktualizovaný. Obrovskou výhodou optimalizace pro vyhledávače je zdaleka nejpříznivější poměr výkon/cena, nevýhodou naopak poměrně dlouhá doba, než se výsledky projeví.

SEO bývá často zaměňováno se SEM, což je marketing ve vyhledávačích, který je placený a neovlivňuje výsledek v přirozeném vyhledávání. Optimalizace i marketing ve vyhledávačích je pro webové stránky důležitý a nelze ani jeden způsob kritizovat, protože vše má své výhody i nevýhody.